Дитяча музична школа


Підпорядкована відділу культури і туризму Рівненської РДА (начальник – заслужений працівник культури України Віктор Дорошенко та обласному управлінню культури Рівненської  ОДА і фінансується з районного бюджету.

Школі почала працювати в 1990 році в с. Шубків за адресою  вул. Незалежності 1.

Директор ДМШзаслужений працівник культури України Анатолій Дмитрович Пузирко.

Шубківська музична школа - є практично єдиним центром естетичного і музичного виховання   дітей, що проживають на території Шубківської сільської ради. Сюди приїжджають навчатися і діти з інших сіл таких, як Тучин, Козлин, Ремель, з військового містечка. Всього в школі навчається 103 учні. Кількість  бажаючих оволодіти азами музичного мистецтва є значно більшою, ніж фінансові можливості школи.

Школі сільською радою (голова В. І. Осіпчук) надано в довгострокову безкоштовну оренду приміщення 1-го та 2-го поверхів гуртожитку с. Шубків.

Працює в школі 10 викладачів та тех. персонал: (тех. працівник, 2 сторожі, працівник по обслуговуванню приміщення, секретар).

Її вихованці зараз є викладачами цієї школи та працюють в ЗОШ с. Шубків.  Це -  Марія Бондарчук, Наталія Кривицька, Валерій Кривицький, Оксана Лисогор. Вони закінчили цю музичну школу та вищі навчальні заклади в м. Рівне і проживають в с Шубків та Гориньград- 1.  Інші викладачі приїздять працювати з м.Рівне.

За ці роки школа за станом навчально-виховної роботи, концертної  діяльності є однією з кращих в районі та області.

Методичним наставником музичної   школи   є відома в області викладач   Рівненського музичного училища, високофаховий   спеціаліст, піаністка, яка 8-м років працювала безпосередньо в цій школі,- Лілія Олександрівна Духовна.

Школа проводить велику роботу з естетичного вихованні молодого покоління, навчає грі на різних музичних інструментах , а саме: на фортепіано, баяні, сопілці, кларнеті, трубі, саксофоні, бандурі, академічному та естрадному вокалу, музичній теорії та сольфеджіо. Вона надає дітям навики артистичної поведінки та сценічної культури, вчить бути розумними слухачами на концертах інших виконавців, бути   активними учасниками художньої самодіяльності у вищих навчальних закладах України, де вони навчаються. Тут слід особливо відзначити   талановиту   випускницю школи Богданну Прокопюк, яка сьогодні чудово співає на всіх концертних   заходах, Діану Пилипаку, Миколу Никитюка, Ірину Кондратюк та багатьох інших, для яких музика стала рідною і потрібною в житті.

Ряд вихованців школи були постійними переможцями обласних оглядів-конкурсів, що проходять в м. Рівне, а саме: багаторазовий лауреат фортепіанних конкурсів, талановита піаністка Вікторія Василькова (викладачА. Д. Пузирко), твори якої відповідали рівню 2-го-З-го курсу музичного училища і зачаровували слухачів та членів журі -  це складні етюди Ф.Шопена, сонати Ю. Шамо, твори П.Чайковського, сонати Л. ван Бетховена та інших авторів.

Немає такого року, щоб учні школи не займали призових місць на конкурсах. Вагомий внесок у розвиток фортепіанного мистецтва - робота викладача музичної школи Кривицького В.Г. До речі, він веде єдиний в області клас синтезаторної музики, де учні вивчають складний і різноманітний світ жанрів естрадної музики, граючи на клавішних синтезаторах «ЯМАХА», і є активними учасниками і пропагандистами сучасного і класичного естрадного мистецтва.

Його учні також завжди займають призові місця на обласних конкурах піаністів. Це - Мелещук Іван, Яремчук Назар, який в 2012 році отримав Гран-прі на обласному конкурсі піаністів. Тетяна   Осипенко - зайняла 2-ге місце на цьому конкурсі. (клас викладача Кекух О.В.).  Неодноразово займали 2-гі місця учні викладача Л.В.Покидько. Це - Делейчук Вікторія, Сніжок Сабіна, Бриндзей Андрій та Кривицька Віталія. До речі, Кривицька Віталія добре володіє вокальними навичками. Вона була учасником і стала  лауреатом Всеукраїнського телевізійного конкурсу молодих   естрадних виконавців «Прем’єр-Ліга» 2008 року. Добре показала себе і була нагороджена почесним дипломом   фестивалю і Богданна Прокопюк.

На обласних конкурсах також відзначають добру гру  інших учнів школи. Це—баяністи: Давид Кантоніст - учасник 1 -го обласного відкритого конкурсу виконавців на народних інструментах «Мереживо» пам’яті заслуженого діяча мистецтв України Олександра Степанова,   Гришковець Ганна, переможець обласних конкурсів окремих виконавців (клас викладача Літінської Т.Ф.).

З року в рік радують своїми здобутками учні класу духових інструментів викладача О.В.Лисогор. Серед них - Сичик Іванна, флейтистка, лауреат конкурсу «Нові імена», що проходив в м.Рівне, трубачі - Никитюк Микола та Опольський Валентин, неодноразові переможці обласних конкурсів окремих виконавців учасники творчих колективів школи.

З успіхом виступають на різних конкурсах та концертних заходах учні-бандуристи.(клас викладача - Марії Бондарчук.). Це - багаторазові переможці обласних конкурсів бандуристів - Долженчук Наталія, Поліщук Вікторія, Красовська Ганна та Брижицька Тетяна.

Радують своїм співом вихованці молодого викладача по класу академічного   та естрадного вокалу Марії Беднарчук, яка і сама у 2012 році стала лауреатом Всеукраїнського фестивалю патріотичної творчості «Червона калина». Це учні-Савчук Ірина, Пилипака Діана, Супрунюк Ганна, Кривицька Віталія, Гальчинська Оля, Гордійчук Костянтин. 

Вагомий внесок у загальний успіх творчих досягнень Шубківської музичної школи вносить викладач музично-теоретичних дисциплін Наталія Кривицька. Її учні є постійними учасниками і переможцями   обласних   олімпіад з музично-теоретичних дисциплін, що проходять в музичному училищі м. Рівне. Це - Поліщук Вікторія, Делейчук Вікторія, Першута Ольга, Кривицька Віталія.

Гордістю Шубківської ДМШ по праву можна вважати таких випускників школи, як Гай Тетяну  (клас викладача Кривицького В.Г.), піаністку, чудову вокалісту, що приймала найактивнішу участь в різноманітних концертах, що проходили в обласному музично-драматичному театрі м. Рівне, інших концертних майданчиках.   Закінчивши Київський Національний університет культури і мистецтв на даний час є піар-менеджером учасників проектів - «Х-Фактор», «Фабрика зірок» та «Голос країни». Славу нашої школи достойно несе по всіх країна СНД і світу наш випускник, нині - соліст Дніпропетровського Національного симфонічного оркестру (гобой)  Поліщук Сергій. Свій творчий внесок у розвиток школи вніс талановитий піаніста, теоретик, вихованць класу викладачів Духовної Л.О. та Кривицької Н.С., багаторазовий   лауреата обласних конкурсів піаністів та музично-теоретичних олімпіад, випускник Рівненського музичного училища, а нині – студента Одеської державної консерваторії по класу музично-теоретичних дисциплін Лужниий Віталій.

Яскравий слід як здібної, талановитої учениці, піаністки (клас викладача Духовної Л.О.) та теоретика (клас викладача Кривицької Н.С.), чудової співачки, виконавиці ліричних естрадних композицій залишила Ольга Назарчук, що закінчивши теоретичний відділ Рівненського музичного училища, стала тепер студенткою Львівської державної консерваторії.

В школі активно працюють ряд творчих колективів, що є переможцями різних обласних конкурсів: це - вокальний ансамбль учнів «Домісолька» (керівник - Алла Назарчук, викладач, теж   випускниця Шубківської ДМШ), вокальний жіночий ансамбль викладачів (керівник - Беднарчук М.В.), ансамбль дерев’яних духових інструментів, переможець   обласних конкурсів (клас викладача - Оксани Лисогор), ансамбль бандуристів, переможець обласного фестивалю бандуристів імені А.Грицая, переможець обласних оглядів-конкурсів, постійний учасник творчих звітів школи, активний пропагандист кобзарського мистецтва.(клас викладача Марії Бондарчук).

З року в рік зростає виконавська майстерність молодого новоствореного ансамблю баяністів (клас викладача Літінської Т.Ф.), що бере участь в усіх концертних заходах села Шубків.

Довгий час при школі працює народний самодіяльний естрадний ансамбль «ШАНС», керівником якого є заслужений працівник культури України, директор музичної школи Анатолій Дмитрович Пузирко. Колектив, що складається з викладачів школи та талановитих учнів-вокалістів є активним пропагандистом сучасної естрадної та народної пісні, активним учасником всіх творчих заходів, що проходять на території Шубківської сільської ради,  району  та області. А окремі його учасники, інструментальний джазовий дует у складі  О.Шавардака та О.Кекух, стали лауреатами обласного конкурсу серед викладачів шкіл естетичного виховання, що пройшов у 2012 році в музичному училищі.

Як   яскравий джазовий   виконавець піаніст О.Шавардак став переможцем обласного конкурсу серед окремих джазових виконавців-інструменталістів.

Ансамбль «ШАНС» - завжди бажаний гість військового містечка, інших організацій.


Викладачі та учні Шубківської дитячої музичної школи


Ансамбль народних інструментів

Тріо бандуристів

Тріо бандуристів

Форма входа
Календар
«  Апрель 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Опитування
Чи подобається Вам наш сайт?
Всего ответов: 17
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Наша адреса:
с. Шубків, вул. Незалежності, 24
Бібліотекар:
Саблук Тетяна Миколаївна